Jump to content
Sign in to follow this  
Fane

Review-uri video ale produselor Apple - Ce parere aveti?

Review-uri pentru produs Apple  

2 members have voted

1. 1. Doriti astfel de topic-uri insotite de video-review-uri la anumite produse?

• DA
      2
    • NU
      0

Recommended Posts

Salutare forum! :D

Pentru cei ce nu ma stiu, sunt Stefan, membru mai vechi al acestui forum ( chiar daca contul nu o demonstreaza) si imi place sa fac video-review-uri pe youtube. Nu sunt expert, dar o fac din pasiune. Am facut in trecut ceva videoclip despre cateva produse apple si as dori sa va intreb daca mai doriti astfel de review-uri video sau nu. Video-urile cu pricina pot fi gasite aici, la sectiunea cafenea. Nu imi voi pune link-ul canalului aici pentru a nu se considera reclama. Link-ul va fi atatsat ,daca se doreste, intr-un edit viitor, desigur, cu acordul unui administrator/ moderator.

De ce scriu post-ul asta? As vrea sa va cer parerea. Vreti sa fac astfel de review-uri si sa le postez aici? Suntem in 2018, cred ca lumea aprciaza mai mult continutul video fata de cel text. Dar, daca se doreste, pot face si un rezumat text pentru fiecare video daca le voi putea atasa aici. Am facut mai sus un poll unde, v-as ruga sa votati cu "DA" daca doriti astfel de topic-uri insotite de review-uri video facute de mine sau cu "NU" in caz contrat. Va multumesc mult de timpul acordat si va urez o seara/ zi frumoasa in continuare! Toata stima! :)

• Like 1

Votati fara frica! :D