Jump to content
Fane

(Propunere) Site iphoneforum.ro

Recommended Posts

Salut colegi si bine v-am gasit. Vara asta mi-am propus sa invat web development la un nivel mai inalt, asa ca vreau sa fac un site. Si din cate am vazut, comunitatea iphoneforum e putin cam ... linistita as putea zice. Asa ca vin cu propunerea de a fac un site pentru acest forum, in care vor fi puse articolele mai importante. Astfel poate vom mai aduce si useri noi. :)

Ce ziceti?

Nu ar fi rau daca cativa useri ce se pricep cat de cat in web development s-ar alatura acestui proiect. :D

Numai bine!

Discutam intern si te tinem la curent legat de o afiliere sau sa adaugam subdomeniu la cel existent.

Ok, asa sa fie! :)

Nciun raspuns inca? :D

Baieti, eu doresc sa va ajut, atata tot. Eu sunt dispus sa-mi dedic timpul pentru asa ceva, pentru ca e o pasiune de a mea, M-ar ajuta si pe mine pentru ca voi capata experienta, dar si pe voi. Ganditi-va ca acel site va poate aduce pe forum un aport mai mare de vizitatori. Din punctul meu de vedere, nu aveti nimic de pierdut. Cred ca este timpul sa lasam chestiile puerile din trecut, deoarece nu-si mai au rostul acele prostii. La fel le transmit si adminilor. Mi-am cerut scuze de multe ori, cred ca ar fi cazul macar sa incercam sa restabilim o legatura. Nu ne putem ignora unul pe altul pana la nesfarsit.

Astea fiind spuse, facem o treaba cu site-ul? :)

Edited by Fane

Fane după o vârsta rămâi fără timp :))
Aceste dezvoltări durează, pare ușor la prima vedere dat stai sa vezi când nu-ti mai ajung orele, uneori preferi sa nu mai dormi.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

• Like 1

Adevarat mau :D

Dar totusi, de vreme ce se ofera cineva sa faca un serviciu gratuit cuiva ... nu vad ce e rau in asta.

Oricum, tot pentru binele comunitatii va fi. :D

Edited by Fane