Jump to content
D A R K H U M O U R

Daca faceti o treaba, duceti-o pana la capat!

Recommended Posts

Nenea admin @Marius sau @Shteff ....

Daca tot am fost banat de-aiurea, vreau ca logo-ul ce il aveti acum la forum sa fie scos (logo facut de mine).

Pai daca tot ma banati pe la spate si n-aveti nevoie de mine, inseamna ca nu aveti nevoie de logo-ul meu care si asa nu va place.

Cu postarile sa zicem ca am inteles, dar cu logo-ul nu mai aveti ce zice.

Plus de asta luati-o mai usor cu sanctiunile, ca sunt useri care o spun ca:

"sunteti sariti de pe fix", "idioti", .....

Nu toti dintre voi, se simt cei care sunt!

Atat am avut de spus! DACA PLEC, PLEC CU TOTUL!!!!!!

Apropo @Marius - Daca tot esti admin, asculta problemele userilor tai, nu ii bloca ;)

Edited by D A R K H U M O U R
  • Upvote 1

Esti incredibil, ti-ai facut forum identic si cu useri de aici, ai afirmat ca nu mai ai nevoie de acesta, sa fii sanatos.

Daca toti iti dau ignore, insemna ca esti deranjat, daca nici un membru din staff nu te sustine, insemna ca ai gresit, care dreptate o tot cauti?

E un forum privat, ne rezervam dreptul sa ne selectam useri. (ai uitat de problemele ce le-ai facut in perioada cand erai moderator? acum ne acuzi pe noi ca facem exces, hai sa lasam fiecare user sa-si exprime parerea despre forum si nu despre tine sau cazu tau pe care l-ai transformat intr-unul social.)

Avem un contract semnat intre tine si iphone forum ? Daca da, exista cale juritica ce-ti poate da dreptate, pana atunci te rog ca acesta sa fie ultimul tau post pe acest forum si in pm-ul staff-ului legat strict de cazul tau si noul tau forum.

Tot ce a fost postat aici, ramane aici ( inclusiv logo, postari, feedback-uri, tutoriale, etc ). Orice adaugare devine proprietatea iphoneforum.ro

Atentie ca e ultima mea atentie primita, urmatoarele vor fi doar ban si ignore.

Ti-am sugerat sa astepti feedback de la admin in cazul tau, astepta asta, nu ne spalam haine-n public, ca nu demostrezi nimic.

Mau nu am mentionat nimic ca as vrea sa mi se ridice ban-ul ... nu am nevoie!

Eu vreau ca @Marius sa se tina de promisiune, anume sa stearg logo-ul facut de mine!

That's all! It's not that hard!

Se va tine cand va avea timp si alt logo, pana atunci consider ca e ok sa ramana acesta, ai fost gazduit pentru acel logo, ti-ai facut reclama aici.

Succes !

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.