Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google      Sign In   
  • Create Account
  • iPhoneforum pe FaceBook
  • twitter
  • Canal youtube
  • iPhoneforum pe googleplus

Photo
- - - - -

Downgrade complet aplicatiei iTunes

downgrade iTunes iPhone iPod iPad iOS eroare 3GS tutorialeiphone

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   Festy

Festy

Membru

• Membru
  • 201 posts
    • Time Online: 18h 14m 28s
  • iGadget:iPhone EDGE, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6s, iPad, iPad 2, iPad Air 2, iPad Pro, iPod Nano, iPod Touch, iPod Touch 1G, iPod Touch 4G, iPod Touch 5G
  • Versiune iOS:3.x, 6.x, 7.x, 8.x, 9.x, 10.0.1, 10.1
  • Mac:MacBook Pro
  • Operator:
  • Jailbreak:Da
Neutral

Posted 10 January 2017 - 04:31 PM

Hey salutare ! 

Sunt aproape convins ca iara am deschis un topic nou cand este unul vechi pe undeva pe aici dar eu nu l-am gasit :)) asa ca vreau sa incep prin a spune ca imi pare rau pentru cine are de aranjat :)) 

Am facut videoclipul de mai jos pentru cei care folosesc inca versiuni mai vechi de iOS si doresc sa le modifice cu ajutorul aplicatiilor terte dar nu pot deoarcece intampina diferite erori. marea majoritate a erorilor se datoreaza faptului ca o data cu actualizarea programului iTunes, se actualizeaza si driverele care comunica cu dispozitivul, iar driverele noi nu mai sunt compatibilie cu programele care dorim sa le folosim. 

sper sa va fie de folos ! 

• 0

Review-uri, Unboxing-uri, Hack-uri, Dezasamblari de gadgeturi si altele pe canalul personal de youtube : fastersomestudio sau Festty Festy

Untitled_1.jpg

Also tagged with one or more of these keywords: downgrade, iTunes, iPhone, iPod, iPad, iOS, eroare, 3GS, tutorialeiphone

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

evomag.ro

Parteneri iPhoneforum: