Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google      Sign In   
  • Create Account
  • iPhoneforum pe FaceBook
  • twitter
  • Canal youtube
  • iPhoneforum pe googleplus

Photo
- - - - -

Update pentru participantii la Public Beta

• Please log in to reply
No replies to this topic

#1 OFFLINE   Shteff

Shteff

Young Padawan

• Admin
  • 4,073 posts
    • Time Online: 68d 1h 26m 36s
  • iGadget:iPhone 3GS, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6s, iPad 4, iPad Air, iPod Classic, iPod Nano, Apple Watch Series 2
  • Versiune iOS:10.1
  • Mac:MacBook, MacBook Air
  • Apple TV:Apple TV 3G, Apple TV 4G
  • Operator:
  • Jailbreak:Nu

Donator

Excellent

Posted 23 July 2015 - 06:10 AM

Ieri (seara la noi) Apple a lansat noi update-uri pentru cei care participa la programul de testare Public Beta.

Au lansat El Capitan Public Beta 2, care aduce imbunatatiri in special de performanta, si este identic cu Beta 4, de data asta cel dedicat dezvoltatorilor platitori de abonament.

Ce am observat eu pana acum la El Capitan Public Beta, dar 1 nu 2, este ca nu mai functioneaza AirPlay, si nici Mirroring. Practic, nu "vede" Apple TV, ceea ce m-a incurcat un pic, pentru ca folosesc frecvent. In rest, merge foarte bine, eu unul sunt incantat, desi uneori se simte ca este totusi beta.

Update-ul este disponibil din App Store, pentru cei care s-au inscris la programul Public Beta Tester.

Tot ieri, au lansat si iOS 9 Public Beta 2, care din ce am observat, a rezolvat ceva probleme de performanta, si ceva probleme de stabilitate. Este identic cu Developper Beta 4.

Update-ul este disponibil prin OTA celor care s-au inscris in programul Public Beta Tester.

Succes la update!

• 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

evomag.ro

Parteneri iPhoneforum: