• Announcements

• Shteff

Modificari modalitate Log In   07/11/2017

In urma unor modificari substantiale efectuate la platforma pe care ruleaza iPhoneforum.ro, s-au produs cateva modificari la modalitatea de logare. Daca pana acum se folosea numele de user, de acum, logarea se va face cu numele afisat pe forum sau adresa de email cu care te-ai inregistrat pe forum. Restul ramane la fel, parola este aceeasi. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient dar speram ca beneficiile aduse de noua platforma vor contrabalansa acest mic inconvenient. Iti multumim ca faci parte din comunitatea iPhoneforum in continuare si te asteptam pe forum sa ne zici cum iti place noua interfata.   Multumiri din partea echipei iPhoneforum.ro Marius, Admin iPhoneforum.ro
Retzius

Moderator nou

3 posts in this topic

Poate imi explica si mie cineva cum poti ajunge moderator, fiind inscris de 2-3 zile pe forum...

Sau se practica nepotismele ? :)) Bine,cred ca mi-am raspuns singur,dar poate clarifica cineva problema.

1

Decizia de numire a moderatorilor apartine proprietarului acestui forum.

Dupa cum prea bine stii acest forum este proprietate privata, iar aici se incheie orice alta discutie.

1

A fost in scrisa direct in functia de moderator, in principiu pentru a-si putea aproba stirile pe care le scrie. Drept urmare, explicatia este munca in folosul forumului.

Intreb eu, oarecum retoric, ce te fintereseaza pe tine cum si de ce a ajuns?!

1

Guest
This topic is now closed to further replies.