Jump to content

Recommended Posts

Desi sectiunea de anunturi are mai multe subcategorii "Anunturi" si "Anunturi permanente" pe mine unul personal ma derajeaza ca la "Anunturi" vad prea multe anunturi care se incadreaza perfect la sectiunea "Anunturi permanente" .... "baietii" astia isi dau singuri "up" si eu trebuie sa trag de scroll 75% din pagina din cauza lor.
Se poate face ceva in acesta privinta, avand in vedere ca este deranjant sa vezi zilinic aceste anunturi, se mai intra de pe device si e foarte neplacut sa tragi de scroll, iar ce-i ce isi vand cate un device sunt neindreptatiti din acesta cauza???

Multumesc anticipat!

S-a mai discutat asta de o groaza de ori. Poti da ignore si nu iti mai apare in lista

• Upvote 1

La anunțuri sunt doar useri premium cu anunțuri ce se încadrează perfect la anunțuri permanente. Poți ignora acel subiect si ai scăpat de el :)

Tocmai asta e problema, nu vreau sa-i ignor ca poate odata vreau ceva de la acei "baieti"....
Intrebarea mea e de ce nu pot publica ei (sau nu sunt mutate) anuntulile lor la "Anunturi permanente" aceste anunturi premium???
NU e corect fata de ceilati useri care vand cate un device din cauza acestora....in 1-2 zile anunturile lor ajung pe paginile secundare din acesta cauza "up"
In fine....faceti cum doriti aici dar, retineti ca NU e corect si nu e fair play pentru restul.
Stiam ca respectul e primordial aici dar, vad ca pregneaza lipsa lui.
Multumesc frumos pentru raspus! 
Se poate inchide.

Acele anunțuri sunt plătite pentru a exista si in secțiunea de a anunturi.

Nu vreau sa dau cu parul dar poate ar trebui regandita aceasta politica.

Fara sa vreau sa discut politica, nu prea are logica sa ai 2 sectiuni de anunturi populate, in special, de anunturi permanente.

De asemenea, poate se regandeste si politica de "up" in cest fel.

Prin mentinerea anunturilor permanente doar in sectiunea dedicata va scadea si cantitatea de mesaje "up".

Puteti limita up-ul la max unul in 24h si daca userul mai vrea in plus nu are decat sa scada pretul cu un anumit procent, ex 2%.

Asa s-ar impaca multe probleme.

Este doar o parere, nu va suparati pe mine.

• Upvote 1

Reclamele aduc bani, bani susțin acest forum (chiar daca doar intr-o mica măsura).

Stiu e enervant dar tocmai pt asta a fost introdus un buton ignore, a fost discutat si rediscutat. Rămâne asa cum e.

Caz închis! Alta soluție nu e pana nu câștiga unul dintre noi la loto si va susține acest forum in întregime.

Solutii sunt numai sa cereti....se pot redirectiona acei 2% din impozit (ca pe alt forum) se pot face donatii smd....doar sa existe un interes din partea conducerii acestui forum, sa ceara acest lucru.
Uite de exemplu eu nu stiam ca sunt probleme de ordin financiar aici.
"Copilul care nu plange, nu-i da masa tata"....o vorba din popor.
Si mai e o replica dintr-un film a maestrului Ghe. Dinica care imi place tare mie ...."Mana intinsa care nu spune o poveste, nu primeste de pomana"
Deci...redeschidem cazul....sau scoateti sectiunea "Anunturi permanete" si stim o treaba cu totii!
PS: Eu credeam ca la "Anunturi permanente" e pe lovele....acolo as fi fost multumit si nu era nici un deranj.

LE: Si daca tot a fost atat de discutata si rasdiscutata...inseamna ca sunt probleme mari si deranjante....nu v-ati intrebat de atatea ori??? 
Vrem solutii nu vorbe!!!

Edited by mariuscbn
  • Upvote 1

Trebuie făcut ong din cate stiu, Marius e im Canada, @Shteff nustiu cat timp liber are disponibil...

Si pe mine ma enervat, dar am ignorat acele 10 anunțuri ce erau in permanenta in timeline-ul meu si am scăpat :)

Marius: nu ai cum sa pui mana pe 2% din impozitul pe venit, costa cat nu face si nu ai acces. Daca nu esti SMURD sau fundatia Copilul cu mana intinsa, nu faci nimic.

2. Atat ne-a dus capul sa facem. Astfel incat sa avem si anunturi si 2 lei proveniti de acolo lunar. Forumul costa, si nu aduce nimeni bani permanent de acasa. Munca voluntara facem destui, dar sa si pui bani, e cam dificil, mai ales ca nu sunt 10-15 lei pe luna.

Nu va transformati in treige, propuneti ceva clar, constructiv, si incercam implementarea.

Eu stau extrem de rau cu timpul, dar imi fac, de-asta scrie admin sub poza, sa-mi fac timp. Dar din pacate nu mai am idei.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eu zic sa nu va transformati in Shteff , propuneti "decaderea" lui din functia de care se tine fara a face ceva concret , in afara de a se exercita dictatorial.

Rolul si rostul nostru(al userilor) este sa semnalam(in aceste cazuri) si voi sa luati deciziile si sa le implementati.

Daca vrei asociaza-ne cu media.

Nu ai timp si nici idei...ce cauti acolo?...lasa pe altul care are cu ce!

Atitudinea te preceda...

Dar cam atit ca-mi racesc gura...

Am intervenit doar fiindca am fost mentionat (subiectiv) dar offtopicul se opreste aici.

Edited by treige

Va rog sa folosit funcția de ignore, in acest moment nu exista alta soluție, cand va fi se va implementa.

Mulțumim de sprijin si înțelegere.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.