Jump to content
Sign in to follow this  
treige

eroare site

Recommended Posts

De ce-mi apare asta cand accesez prima pagina a site-ului?

De aseara mi se intampla...

Vezi sa nu ai ceva instalat fara sa stii.Eu am avut ceva AVG toolbar instalat fara voia mea si-mi aparea mesajul" trafic abuziv de la acest ip...sunati la...si aparea sigla Romtelecom,desi eu nu sunt abonat la ei"

Folosesc linux, unde securitatea este cu totul altfel decat la win.Nu am instalat absolut nimic de aseara si nici  vreo setare nu am facut.In linux nu se poate instala ceva fara autorizatie, chiar felul de instalare este total diferit de win.

Acum am verificat si se intampla chestia asta doar pe contul meu.Am intrat si pe tapatalk si este la fel.

Daca intru pe site fara sa ma loghez merge.Aviz moderatorilor.

Edited by treige

La mine merge cu adresa principala fara probleme. Si pe windows, si pe mac. Pe linux n-am incercat, ca n-am. Stiu, tot nemultumit o sa te gsesti, ca n-am linux sa incerc, dar asta este situatia. Si nu este nici de la forum nici de la hosting, toate merg ok.

Este drept ca ieri s-a facut un update al bazei de date, dar nu afecteaza pagina treaba asta.

Deci, cauta la tine. Stiu ca pare imposibil si greu de crezut, dar de la noi nu este...

LE: Pagina pusa de tine este http://www.iphoneforum.ro/cgi-sys/defaultwebpage.cgi Incearca sa accesezi http://www.iphoneforum.ro, fara nimic altceva, si vezi cum merge.

Rezolvat.Cum?:modem-ul wireless pe care-l folosesc isi face saptamanal update si se pare ca s-a intrerupt net-ul sau ceva in timpul update-ului,astfel ca nu s-a configurat cum trebuia.I-am dat downgrade si gata.Problema nu era numai pe acest site dar, doar aici ma redirectiona catre pagina respectiva.

Va multumesc pentru interes si ajutor.

Se poate inchide aici.

Edited by treige

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.