Jump to content

Recommended Posts

Salut,am luat legatura cu Spor12 sa imi faca telefonul neverlocked!Ii am trimis bani,dar baiatul nu raspunde de 10 zile.A mai facut cineva ceva cu el?Multumesc

Eu unul nu știu despre cine vorbesti, dar din păcate cred ca ai luat o teapa. Sunt atatia băieți de încredere pe forum care decodeaza, nu știu de ce apelati la niște necunoscuti. Cât ai plătit si pentru ce rețea ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Spor12 are topicul lui cu decodarea!Ii am trimis 70 lei si urmeaza sa ii dau inca 60 lei dar de cand l-a pus la "facut" nu mai raspunde!Nu cred ca sunt primul care l-a contactat?

A, scuze, nu am știut. O sa iau legătura cu el, daca o sa răspundă.

Stai linistit, te rezolva.

Poate are si el ceva probleme.

Verifica si tu intre timp, poate s-a decodat.

Salutare, scuze pentru impediment am pus iPhone-ul 5 la Orange Franta pentru decodare insa este in procesare de mai bine de o saptamana i-am spui omului ca ii voi face refund imediat ce mi-l da reject sau e succes din doua una. Nu era nevoie de o astfel de reclamatie. Crezi ca eu ma asteptam la asa ceva ? Te rog sa astepti pentru ca si eu astept la randul meu :D o zi buna ! 

Atunci este ok, omul s-a speriat ca nu i-ai mai răspuns. Speram sa se poată decoda :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.