Jump to content
d-rive

Topic de prezentare!

Recommended Posts

Salutare tuturor.

Am facut acest topic pentru ca nu am vazut unul deja existent.

Mi se pare normal cand intalnesti un grup de oameni pentru prima data, cel putin sa-i saluti si o mica introducere.

Eu sunt un mic carcotas, vesnic pus pe glume, zic eu destul de bune in general dar nereusite uneori :D Unii se supara repede pe mine dar le trece la fel de repede.

Spun exact ceea ce gandesc, direct si la subiect si bineinteles ca am in gena umorul tipic romanesc care deseori enerveaza :P

Daca cititi ceva si va enerveaza, nu sariti la gatul meu din prima. Mai intai cereti lamuriri, incercati sa ma aduceti pe drumul cel drept si recunosc spasit, ridic mana sus si se rezolva.

Daca nu va multumeste ceva, sa ma urati. Dar sa o faceti sincer si intr-un mod inteligent.

Cristi e numele meu.

Aspirant la iphone.

Posesor de Apple MacBook Pro 13.3 late 2013.

Am avut doar telefoane clasice si la smartfoane doar Android, Samsung Galaxy S2, S3 si S4.

Usurel, nu sariti, nu sunt fanboy nici Apple, nici Android, nici altceva. Sunt produse de larg consum, nu am actiuni la niciunul dintre cei citati si deci, nu sunt patimas.

Vreau doar sa caut ce-i mai bun pentru mine si parerile altora ma intereseaza in masura in care ma... intereseaza, altfel, sa-ti aleaga fiecare ce-i place.

Multumesc ;)

Tu mi-ai dat linkul si am dat doar click cu toate ca stiam forumul inca de pe cand cautam info despre MBP.

L-am cautat destul de mult dar nu mi-am dat seama ca un topic de prezentare e pus la... Cafenea :D

Multumesc de bun venit :)

P.S. nu beau cafea, de aia nu am cautat la cafenea :D

Edited by d-rive

De acum trebuie sa bei cu noi baietii, poate si fetele, asa ca te invitam acolo :)