Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google      Sign In   
  • Create Account
  • iPhoneforum pe FaceBook
  • twitter
  • Canal youtube
  • iPhoneforum pe googleplus

Photo
- - - - -

Cum puteti castiga produse Apple si nu numai aproape gratuit

Castiga iPhone Castiga iPad Castiga iPod Touch Castiga MacBook Castiga Mac Pro FreebieJeebies

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Marius

Marius

iGeniu

• Admin
  • 13,554 posts
    • Time Online: 50d 10h 34m 54s
  • iGadget:iPhone 6 Plus
  • Mac:MacBook Pro
  • Operator:
  • Jailbreak:Da
Excellent

Posted 02 February 2014 - 09:46 PM

Inainte de toate sa lamurim o treaba. NU tot ce inseamna concurs piramidal sau multi level marketing este rau si trebuie evitat cu orice masura.

Evident, nimeni nu iti va da nimic gratuit, dar cei de la FreebieJeebies au gandit un sistem foarte interesant prin care ai posibilitatea de a castiga produse Apple (si nu numai) cu minim efort si bazandu-te numai pe prieteni si cunostinte.

Daca inca nu ai fugit de pe post, citeste mai departe.

Sistemul este simplu: te inscrii pe FreebieJeebies in mod gratuit.

Acolo vei fi intampinat de urmatoarea pagina:

Screen_20 Feb. 02 21.34.jpg

Pana aici nu te costa nimic :)

Mai departe, iti alegi de la "my gift" produsul pe care doresti sa-l primesti ca premiu, in continuare gratuit:

Screen_20 Feb. 02 21.39.jpg

Revii acum la prima pagina.

De aici, va trebui sa alegi o oferta FreebieJeebies si sa te inscrii la unul din parteneri. (asta deja te costa)

Ofertele nu sunt exagerat de scumpe, in functie de ce gasesti pe acolo poti scapa ieftin.

Eu am ales sa ma inscriu la Little bid tasty, un sistem unde dai minim 10 Lire, primesti credite cu care licitezi la ei si poti castiga produsul daca pretul tau este cel mai mic si este unic.

Asta este acum irelevant.

Voi alegeti ce doriti, sunt si ceva oferte de hosting ieftine (99 centi/luna) daca va intereseaza.

Acum ca ai platit, vei fi inregistrat cu acte in regula pe FreebieJeebies.

Screen_20 Feb. 02 21.37.jpg

De aici mai departe intervine "schema piramidala" sau partea de multi level marketing.

Pentru a castiga acum produsul selectat de tine, va trebui sa convingi lumea (adica ce fac eu acum) sa se inscrie pe FreebieJeebies.

Cam asa functioneaza sistemul FreebieJeebies.

Daca inca esti in post si tot nu crezi ca e pe bune treaba, iata mai jos clipul creat de colegul de breasla Boioglu aka Boio despre acest sistem in care ne povesteste cum a castigat el un iPad Mini:

Daca esti convins acum, poti intra aici pentru a te inscrie la acest site si a avea o sansa de a castiga produse doar pentru ca ai multi prieteni.

Succes.

• 0

Ma puteti urmari si pe: Twitter, Facebook sau Google + Vrei oportunitatea de a gastiga produse Apple aproape gratuit, FreebieJeebies iti ofera o astfel de oportunitate. Daca vrei sa afli mai multe despre sistem, cum functioneaza si ce trebuie sa faci pentru a participa, intra aici unde am postat exact pasii ce trebuie urmati.

Succes.

#2 OFFLINE   mak3 no1

mak3 no1

Membru

• Membru
  • 173 posts
  • iGadget:iPhone 5
  • Jailbreak:Nu
Neutral

Posted 04 February 2014 - 06:50 PM

Salut.Deci trebuie sa convingi prietenii sa se inscrie la o oferta contra-cost,iar cand ai strans destui prieteni care s-au inscris castigi 100% premiul?

Edited by mak3 no1, 04 February 2014 - 07:05 PM.

• 0

#3 OFFLINE   Marius

Marius

iGeniu

• Admin
  • 13,554 posts
    • Time Online: 21h 34m 22s
  • iGadget:iPhone 6 Plus
  • Operator:
Excellent

Posted 04 February 2014 - 10:27 PM

Salut.Deci trebuie sa convingi prietenii sa se inscrie la o oferta contra-cost,iar cand ai strans destui prieteni care s-au inscris castigi 100% premiul?

Da, asa functioneaza sistemul.

• 0

Ma puteti urmari si pe: Twitter, Facebook sau Google + Vrei oportunitatea de a gastiga produse Apple aproape gratuit, FreebieJeebies iti ofera o astfel de oportunitate. Daca vrei sa afli mai multe despre sistem, cum functioneaza si ce trebuie sa faci pentru a participa, intra aici unde am postat exact pasii ce trebuie urmati.

Succes.

#4 OFFLINE   larysk8

larysk8

Membru

• Membru
  • 228 posts
  • iGadget:iPad Mini Retina
  • Interests:news
Neutral

Posted 11 February 2014 - 05:49 PM

cati referrals ai reusit sa strangi pana acum?

Edited by larysk8, 11 February 2014 - 09:34 PM.

• 0

#5 OFFLINE   Lucian H.

Lucian H.

Rossi46

• Moderator
  • 2,209 posts
    • Time Online: 6d 10h 34m 56s
  • iGadget:iPhone 6, iPad Mini, iPod Shuffle
  • Versiune iOS:10.2.1
  • Operator:
  • Interests:iGadget, Football, MotorSports.
Excellent

Posted 12 February 2014 - 09:56 AM

Si cei care se vor inscrie cat vor plati? Isi aleg din ofertele de acolo ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 0

Always forgive your enemies; Nothing annoys them so much.

#6 OFFLINE   treige

treige

--DERANJANT--

• Banned
  • 811 posts
    • Time Online: 58d 23h 52m 42s
  • iGadget:iPhone 5c
  • Versiune iOS:Nu am
  • Operator:
  • Interests:Obscure...
Excellent

Posted 12 February 2014 - 01:51 PM

Din ce am inteles eu 'convingi" N useri si iti iei un produs.Pai si unde e ideea de castig?ca pana acum este doar munca.Castigul presupune o loterie si /sau un juriu judecator.

Pana si stilul de promovare si faptul ca te straduiesti sa "ne" convingi imi spune ca e o prosteala din care doar "unii" au de "castigat".

O sa tina la copii astia (ca e multi p-aci)dar la cei cu creierul la ei nu merge coane.

Edited by treige, 12 February 2014 - 01:55 PM.

• 1
Cand dictatura se instaleaza, revolutia devine o datorie. Time Online: 53d 18h 8m 9s Profile Views 219

#7 OFFLINE   Raresb

Raresb

Utilizator avansat

• Membru
  • 1,178 posts
    • Time Online: 19d 11h 59m 3s
  • iGadget:iPhone 6, iPad Air, iPad Mini Retina
  • Operator:
Excellent

Posted 12 February 2014 - 03:00 PM

Asa e.Dar câte odată "copii astia" te ajuta sa iti repari telefonul sau daca ai facut vreo prostie si nu știi sa o repari

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

Daca postul meu ti-a fost folositor.................................................. nu ezita sa il votezi rep_up.png ! :D  :Thums-up:

#8 OFFLINE   Barny

Barny

Very Important Person

• VIP
  • 760 posts
    • Time Online: 86d 8h 24m 2s
  • iGadget:iPhone 7 Plus, Apple Watch Series 1
  • Versiune iOS:10.1
  • Apple TV:Apple TV 3G
  • Operator:
  • Interests:LoveisallIgot
Excellent

Posted 01 October 2014 - 12:52 PM

Din ce am inteles eu 'convingi" N useri si iti iei un produs.Pai si unde e ideea de castig?ca pana acum este doar munca.Castigul presupune o loterie si /sau un juriu judecator.

Pana si stilul de promovare si faptul ca te straduiesti sa "ne" convingi imi spune ca e o prosteala din care doar "unii" au de "castigat".

O sa tina la copii astia (ca e multi p-aci)dar la cei cu creierul la ei nu merge coane.

Asa e ba treige, e munca mare ... mai bine du-te o luna doua la servici sa iti iei un iPhone nou, decat sa incerci sa convingi 10 useri ...  :FU:

• 0

//\\////\\\\////////\\\\\\\\//////////\\\\\\\\\\////////////\\\\\\\\\\\\//////////////\\\\\\\\\\\\\\Cu rabdarea treci si marea, eu trec cu avionul !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

evomag.ro

Parteneri iPhoneforum:

var vglnk = { api_url: '//api.viglink.com/api', key: '14575895c5fb95a2e760cacea1f53e23' }; (function(d, t) { var s = d.createElement(t); s.type = 'text/javascript'; s.async = true; s.src = ('https:' == document.location.protocol ? vglnk.api_url : '//cdn.viglink.com/api') + '/vglnk.js'; var r = d.getElementsByTagName(t)[0]; r.parentNode.insertBefore(s, r); }(document, 'script')); ->