Jump to content
AndreiRadu

Propunere topicuri vechi.

Recommended Posts

Salut,

Tocmai am văzut pe un forum o chestie legată de topicurile vechi. Adică atunci când este un topic mai vechi de "x" zile , atunci când intri în topic-ul respectiv te atenționeaza că nu a mai fost postat de acele "x" zile si sa te gandesti daca chiar vrei sa dezgropi acel topic....Ma gandeam că ar fi interesant sa fie și la noi așa....Dar în același timp mă gandeam că s-ar putea sa nu permită IP.Board-ul.Ceva gen asta http://s13.postimg.org/m6iw08ecn/Screenshot_from_2013_08_16_11_51_28.png . Astept pareri.O zi buna in continuare!

Sent from my iPhone 4

Edited by AndreiRadu
  • Upvote 1

e tot ipboard si la ei.

Da, este.

trebuie cautat addon-ul sa vedem daca e compatibil, costul, daca baieti cred ca merita sa il instalam si pe acesta alaturi de celalate zeci, daca avem compatibilitate, etc.

ideea e buna, multumim!

E buna ideea!
+1 @AndreiRadu

Edited by iRadu

Eu as face ceva de genu:Cand vrei sa dai post la un topic foarte vechi sa iti apara un mesaj de genu:

1:Acest topic este foarte vechi,trebuie sa ai motive intemeiate sa-l revigorezi, esti sigur?si sa fie 2 optiuni:da  si  nu...apoi sa apara alt mesaj gen:

2:Exista posibilitatea sa nu ti se raspunda sau sa fii admonestat, merita?...aceleasi optiuni...apoi...

3:S-ar putea sa pierzi timpul si sa te enervezi, ceea ce iti va atrage warn sau ban (dupa caz)...apoi...

4:Mai gandeste-te...apoi...

5:Riscul iti apartine...apoi...

6:Acest post este in asteptare pentru a fi aprobat... :D

treige, omul a avut o propunere, este buna, nu vad de ce-l iei la misto. Atentie, aici nu este cafenea.

Nu este nimic "la misto".Este o propunere.Doar nu crezi ca m-am spetit atit sa scriu doar ca sa "ma simt bine"!
Rostul si rolul (in caz ca nu-l vezi inca)este de atentionare intr-un stil propriu.

Stim de acum, majoritatea ca sint unii care raspund topicelor din 2009,apoi ceilalti care sesizeaza(inclusiv eu)fac haz de greseala/neatentia lor !

Edited by treige

@treige :)) no' eu stiu ca multi nici nu o sa observe acest mesaj de atentionare, poate nici pops-up-uri daca le punem...dar uni dintre ei o sa-l observe si cred ca ne multumeste si atat decat deloc.