Jump to content
Olaru Ady

(SUGESTIE):Cafenea

Recommended Posts

De ce nu puneti si posturile de la cafenea?Asa macar facem posturi mai repede.:)

• Upvote 1

Pentru ca nu exista nici un beneficiu pentru user daca ajunge la N postari. :)

Mie mi se pare o chestie buna sa fie cuantificate doar postarile care ajuta si nu cele off topic. Cafeneaua exista tocmai pentru off topic.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Ady: si daca faci 5.000.000 postari, la ce-ti ajuta?!

Ady: si daca faci 5.000.000 postari, la ce-ti ajuta?!

Reducere 99,9% la un Lamborghini Aventador,Un iPad 10 din partea casei,O vila cu piscina in Las Vegas,10.000.000$ siiii abonament la iPhone 100.DOoh.

Reducere 99,9% la un Lamborghini Aventador,Un iPad 10 din partea casei,O vila cu piscina in Las Vegas,10.000.000$ siiii abonament la iPhone 100.DOoh.

Si cand ne-am trezit era dimineata.....:)))

• Upvote 1

Eu doar incerc sa fac niste sugestii...de ce aruncati cu pietre?wallbash.gif

Eu doar incerc sa fac niste sugestii...de ce aruncati cu pietre?wallbash.gif

Lansand gluma la o parte...de ce trebuie postari la cafenea?Cu ce ajuta asta?

Eu stiu ca daca ai multe posturi ai grade mai mari(vip etc.).Imi cer scuze!Sorry,puteti sterge topic.Nu mai fac sugestii,ca vad ca nu ma pricep..

Vip este gradul cel mai mare sub moderator, si nu primesti nimic. Doar ca scrie vip. Iar statutul de vip il primesti si donand, sau ajutand in mod constant.

Nu are legatura vip cu nr de postari.

Eu stiu ca daca ai multe posturi ai grade mai mari(vip etc.).Imi cer scuze!Sorry,puteti sterge topic.Nu mai fac sugestii,ca vad ca nu ma pricep..

Tare sant curios cum ai ajuns la concluzia asta !.In fine...ca sa nu ramai neimplinit iti donez eu statutul meu de VIP, daca sant de acord moderatorii, sa fii fericit si sa te simti mai coleg.

A mai fost discutata problema asta si decizia  finala a fost ca mai bine nu le contorizam ,deoarece erau utilizatori care faceau post'uri doar acolo neajutand forumul.

.

Se inchide aici, nu nr de posturi te ajuta sa devii moderator, administrator ori VIP, ci nr de posturi constructive, dar uneori nici asta nu e de ajuns, conteaza si implicarea ta directa, cat si sprijinirea morala a acestui 'mic forum'.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.