Jump to content
T I B E R I U

Cred ca aveti ceva probleme cu forumul ...

Recommended Posts

Am observat azi ca am varsta de 17 ani sau ca am ori 4 ore ori 46 zile de online pe forum (iar aici unde am postat am 13 zile :() ... Cred ca se intampla ceva ....

Untitled.jpg

• Upvote 1

Stai linistit :) e un bug iPBoard. Sa speram ca Marius va rezolva ASAP :D 

• Upvote 1

Nu, este o problema cu unul din hook-uri.

Se va rezolva, numai ca nu stim cand si cum.

• Upvote 1

e bug din ipboard, speram ca la urmatorul update al hook-ului sa se rezolve problema sa.

LE: au fost colegi mai rapizi, eram cu fereastra deschisa si nu am mai dat refresh la intoarcere. 

• Upvote 1

Nu. Trebuia sa nu spun nimic? Am crezut ca va intereseaza ....

• Upvote 1

Ne intereseaza, multumim de observatie. Ti-am explicat si care este problema, si ca deocamdata nu stim care este solutia...

• Upvote 1

@Shteff, raspunsul era pentru postul lui @Charlie Harper. Bineinteles ca va interesează ....

• Upvote 1

Nu ati rezovat problema? Figurez ba cu 1 zi, ba cu 11 zile online. Se intampla si la alti useri? Intreb pentru ca am mai avut o problema si mi-au fost sterse sute de postari (@Marius stie). 

Hookul care arata varsta a fost dezactivat. Cand ajung la un pc ma voi uita sa vad daca cu contul tau este vreo problema.

Tot aveti probleme ... ati mai incercat vreo rezolvare? Si aici la postul #8 figurez cu 11 zile iar la postul #9 cu 13 zile, in alte topicuri figurez ci 1 zi ... Nu ma intelegeti gresit, nu e vorba despre mine, banuiesc ca si altii au aceleasi probleme ...

Tot forumul are aceleasi probleme. Am avut insa si noi probleme cu timpul. Ne revenim si cautam o solutie.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.