Jump to content
T I B E R I U

Today's Top 20 Posters

Recommended Posts

Care e treaba cu acest top? Eu de ce nu apar cu toate ca am doua posturi si intra in top si unii useri cu un singur post? 

Nu ca m-ar interesa foarte mult, dar se poate sa fie un bug ceva ...

Untitled.jpg

Mai mult ca sigur e bug dar sistemul calculeaza si in functie de activitatea din ultimele zile, daca sunt useri noi, au putina prioritate (nu am inteles niciodata de ce), si tot asa. Este IP.Board, cea mai complexa platforma de forum din lume, cine sa o inteleaga ? :))

Nedocumentat postul tau @Radu Robert. Ti se pare ca sunt user nou cu peste 1200 de posturi (cate au putut sa recupereze) si peste 13 zile efectiv online? Iti spun un secret: din cauza unei erori de sistem mi s-a sters un an pe forum si cateva sute de postari, fata de data in care m-am inscris....

Stiu ca suna a falsa modestie, dar .... e adevarat!

Revenind, nu-mi pasa de situatia de mai sus, doar sa se rezolve si sa nu afiseze date eronate ...

Nu se mai contorizeaza toate posturile, ci doar anumite categorii, Marius poate spune exact, stiu ca au fost făcute ceva modificare in script pt a evita posturile Off-topic si pe cafenea.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Baniuesc ca a fost anuntat acest lucru, dar nu am fost eu atent!

Merci @Mau, asa e, cele doua posturi ale mele sunt in Cafemea!

Nedocumentat postul tau @Radu Robert. Ti se pare ca sunt user nou cu peste 1200 de posturi (cate au putut sa recupereze) si peste 13 zile efectiv online? Iti spun un secret: din cauza unei erori de sistem mi s-a sters un an pe forum si cateva sute de postari, fata de data in care m-am inscris....

Stiu ca suna a falsa modestie, dar .... e adevarat!

Revenind, nu-mi pasa de situatia de mai sus, doar sa se rezolve si sa nu afiseze date eronate ...

Nedocumentat ? Am fost administrator pe 3 forumuri pana acum, pe care rula IP.Board, deci cred ca stiu ce vorbesc.

De 1 an m-am lasat de meserie, deci e normal sa mai fi uitat unele lucruri, asa ca ... faptul ca nu mai stiu exact cum functioneaza acel sistem, este absolut normal ;)

Oricum nu are rost sa ne stresam, deoarece doar un Admin poate verifica acest bug.

Spor si o duminica placuta iti doresc :)

Posturile de la cafenea nu se numara.

Nu are nimeni nimic cu nimeni, stati linistiti. Nu exista premii pentru 150 mii de postari pe secunda, nu exista premii pentru cine lasa pc-ul 24/24 pe forum etc.

Deci, relax!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.