Jump to content
Sign in to follow this  
iRadu

[PROPUNERE] Semnaturi :)

Recommended Posts

Am o propunere, care, nu cred ca o sa prinda la lume... dar daca nu risti, nu castigi :) !
Asa.. ce ar fi ca fiecare din noi sa faca o cerere de semnatura cu: Nick forum : <nume> ; Varsta: <?ani> ; Contact: <mail/telefon> sau alte chestii... nu neaparat contact/varsta etc. Ce vreti voi! :)

Exemplu: csitaken.png

Si, inca ceva (OFF-TOPIC) - de plictiseala :))

dontworrybehappywantasm.jpg:))
  • Upvote 2

Mersi :)
As face chiar eu unul, dar nu ma pricep asa de bine in Photoshop incat sa fac unul... :| Eu stiu doar sa scriu in Photoshop :)) si inca [VIRGULA] cateva maruntisuri... :-j

E o idee interesanta dar din pacate pe aici cred ca ar avea cam 2 minusuri:

Primul si cel mai important, nu prea este timp pentru asa ceva. Lumea e ocupata, si na, dureaza ceva sa faci o chestie din asta.

Al doilea factor care "impiedica" realizarea ei, eate faptul ca, dupa parerea mea, prea putina lume isi va modifica semnatura cu asa ceva ;)

Ideea nu este rea, dar se foloseste mai mult pe tracker(e), nu pe site-uri de specialitate ;)

Sarbatori fericite si mult noroc in continuare.

Multumesc la fel!!

@Robert: nu dureaza mult. Odata facut template'ul, se modifica doar scrisul pentru fiecare. Restu se copiaza, de aia e template. Doar sa fie cineva care sa'si ia aceasta responsabilitate.

Asa ai in profil, de ce sa-mi pun si la semnatura? :)

Intreb, nu dati cu pietre...

Asa e shteff dar,sincer sa fiu,arata mai frumos sa ai la semnatura cartea aia de identitate.La profil nu prea se uita multi,dar la semnatura se uita(zic eu).Plus ca ar arata mai frumos.:)

Da, dar la profil pot sa le fac obligatorii. Semnatura nu.

Ai dreptate :).Eu as vrea,dar n-am ce face pentru ca nu sunt moderator.De aici inainte depinde de voi ce faceti(Brandon,Marius,Mau,etc.)Paste fericit!

@Robert: nu dureaza mult. Odata facut template'ul, se modifica doar scrisul pentru fiecare. Restu se copiaza, de aia e template. Doar sa fie cineva care sa'si ia aceasta responsabilitate.

Corect dar trece ceva timp pana faci un template din asta, dar ideea era ca "cel cu responsabilitatea" nu ar exista, e o bataie de cat sa faci asa ceva :))

Dupa cum spunea si @Shteff, de ce sa mi le pun la semnatura cand am profil ;) daca cineva e curios de tine, se uita pe profil :)) ca la facebook...

Daca ma insel... asta este :)) Greseala mea

Daca face cineva template-ul, modific eu pt. fiecare utilizator in parte (la cerere)... :)

Ar merita incercat,desi...eu ma cam indoiesc ca ar face cineva asta pt multi useri, gratis ! :D

Cred ca daca era un forum pt jucatori de counterstrike sau dota, se primea si mai bine ideea :)

Just my opinion

Cheers

Ar merita incercat,desi...eu ma cam indoiesc ca ar face cineva asta pt multi useri, gratis ! :D

Nu te indoi, ca ramai paralizat ;).

Fac eu pt. toti utilizatorii iPhoneForum gratis :)

Waiting for my iPhone and sent from Tapatalk 2

Am facut eu doua modele, una pentru User normal si alta pentru Moderator/Admin/Lider/Conducator/Imparat
Daca se accepta ideea iti voi da fisierele editabile...mare lucru de editat nu e decat textele.

Oricum ideea in sine nu prea ar avea rost atata timp cat sunt afisate in partea stanga sub user toate detaliile...

User_Normal.jpgAdmin_si_Moderator.jpg

Proud apple user? O sa-ti ceara si cu Samsung user, htc user, huawei user etc.

De ce vreti sa reparati o chestie care functioneaza?