Jump to content

Recommended Posts

andrey900x Avertisment pentru Report in loc de Reply.

rafael Avertisment pentru Report in loc de Reply.

User-ul Padre a primit 5 puncte avertizare, și 7 zile posts off pentru injuriile aduse.

abletroner primeste Ban 24h si i se suspenda abilitatea de a posta pentru 7 zile, pentru nesimtire. Cere in schimbul informatiilor ceva. Probabil clickuri sa castige bani. In schimb, accepta cu placere informatiile gratuite oferite de restul utilizatorilor. Nu-i frumos.

vladut9999 primeste 5 puncte avertisment valabile 60 zile pentru comentariu aiurea la bazar. Ce vinde fiecare si cu cat, e treaba lui.

vladut9999 - primeste avertisment 1 pct valabil 30zile pt bisnita -> http://www.iphonefor...d-ipad-3-32-gb/ - next time direct ban 7 zile.

Ps. Tolerez "iesirile" dar nu si continuare lor

zone89 - primeste avertisment 1 pct pt spam repetat.

@serban_dany @Symyn @STeo - au fost atentionati cu 1pct pt warez/piraterie

@Symyn a fost suspendat 1 zi pt continuarea incurajari pirateriei, asta dupa ce a fost atentionat in prealabil. Urmatorul ban va fi de 7zile

sklipy averitzare pentru up la bazar mai devreme de 24h. I-am ascuns o postare, dar a insistat sa posteze up-ul. Probabil nu a citit regulamentul.

@vladut9999 primeste ban 30 zile pt insulte aduse mie in privat, asta dupa ce l-am rugat sa nu mai faca flame in bazar si l-am invitat sa citeasca regulamentul intern al acestui forum. Dar si dupa avertismentele primite in trecut. Urmatorul va fi permanent.

plopu banat definitiv si irevocabil pentru injuraturi pe PM. Pe mine m-a injurat, deci nu-i banuiala, nu-i raca. Sa fie sanatos la el la sat acolo de unde e.

krisa28 - avertizat pentru postat oferta "concurenta" in topicul altei persoane la Bazar.

Userul Alienn a primit ban permanent deoarece nu s-a conformat cerințelor mele.

I-am spus să nu mai dea adjective oameniilor, și să-și tempereze comportamentul pe forum.Ulterior a început să mă insulte.

editat profilul lui teodorescu stefan si scos reclama din semnatura la serviciile proprii oferite. Daca vrea reclama, poate discuta cu adminii. :)

Userul Costi1998 sanctionat pentru comentarii aiurea in bazar.

Userul Costi1998 a fost din nou sancționat pentru promovarea pirateriei.

Userul 1octav sancționat, pe motivul unei jignirii, aduse lui InSecret.

Userul 1octav, este sancționat a doua oară în 2 zile.

7 zile pauză de la postat.

Userul treige, sancționat deoarece nu a încetat flame-ul.

@mandark a fost suspendat pentru 10 zile, timp de recitire a regulamentul si memorare, dar si intelegere a sistemului de reputatie din acest forum, dar sa nu uitam si limbajul folosit catre moderatori acestui forum in privat.

• Upvote 1

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.