Jump to content
Tyler Durden

Îmbunătățiri/aprecieri forum

Recommended Posts

Merge, dar e prea simplu :( Prea negru.

Daca nu iti place, astept sugestii, preferabil sub forma unui jpg facut de tine de marimea 221x150.

Lasal așa ca e foarte bine....nu sunt acum dupa ce ca le faci mai avem si fite ca nu e bine...

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk :))

Mitză, șters bb-ul în plus.

Giuliano, foarte tare inițiativa ta și-ți mulțumesc pentru intenție, dar sunt de acord cu alinbajenarul aici, logo-ul actual arată mai bine.

Testeaza-l si apoi ai sa vezi cum iti vei schimba parerea. Logo-ul actual este foarte low quality si are un aspect invechit.

Bă nu are deloc aspect invechit....e foarte bun lăsați-l pe asta...Suntem aici ca sa cerem/oferim ajutor nu e concursul care forum arata mai bine :))

Testeaza-l si apoi ai sa vezi cum iti vei schimba parerea. Logo-ul actual este foarte low quality si are un aspect invechit.

Al tau mi se pare prea sters si monoton.

Mai joaca-te un pic prin Photoshop, vezi ce iese.

Gri e ok, dar fa un gri metalizat ca si Apple ;)

Si scrisul cu CAPS este parca am zbiera la utilizatori.

Parerea mea.

Salut,

Tocmai m-am gandit ca ar trebui sa avem o sectiune in care cine vrea sa posteze niste poze care crede el ca sunt reusite din viata reala cat si prin jucatul cu diverse aplicatii de editare....si pareri despre camerele de la iphone 3g in sus...diferente,asemanari s.a.m.d...

Este doar o propunere si astept pareri si de la ceilalti...

@AndreiRadu esti liber sa o faci si sa te ocupi de ea, daca atrage o sa apara si alti useri ce te vor ajuta :)

Poti sa deschizi la Cafenea ce topicuri vrei. Prind si sunt ok, le mutam la locul lor.

M-am gandit daca nu ar fi bine sa avem o sectiune numita Download in care utilizatorii sa isi poata downloada firmware si programe pt iphone.De ex sa fie.redsn0w si langa linku de download.Este doar o sugestie.Va multumesc.

@Bloodyy eu sunt de acord, asta e foarte simplu de actualizat, fiind cateva programe, as mai fi vrut sa actualizez tutorialele, insa din pacate timpul nu-mi prea permite in aceasta perioada, trebuiesc personalizate si traduse ca pt "toti".

Pe iphone365 se gasesc niste liste cu modalitatile de jb pentru fiecare iDevice si modalitati de download...

pe iphone365 intradevar se gasesc, dar nu e loc de copy-paste, mai bine directionat direct catre ei, e mai ok :)

@mau daca ai vrea as putea sa actulizez tutoriale de care spuneai tu.Ca timp am si mi-ai da niste idei si sfaturi sia as incerca.As faceuna daca ii bine fac si cealalte daca nu nu mai continui.Ce zici?Daca ai vrea.De nu nu.C imi place sa ma implic in ajutorul forumului.

Ar fi mai bine sa scoateti acel sistem de reputatie....sau cel putin cea negativa....deoarece uni oameni au inceput sa ameninte ca mai am nu stiu cate negative pana la ban...si majoritatea dau negative ca asa le convine...Sau cel putin sa se poata da negative dupa un numar de reputati pozitive primite.....Ar fi o imbunatatire dupa parerea mea :))

Like-uri doar, si sa apara derpescu si herpilian liked this sub post frumos ca pe softpedia de exemplu.

Ca sa vezi cine ti-a dat poti sa intri in profilul tau si dai pe reputation.... si vezi exact cine ti-a dat..

O opinie. Chestia cu reputatia este o nebunie. Mai bine o scoateti. Sunt destui copii fara minte pe forum.

E in studiu problema. Vom decide cat de curand.

Adăugat iOS 6.1 la versiuni de iOS în profilul utilizatorului.

Să-mi spuneți și baseband-urile vă rog să le adaug.

Puteti sa puneti ca mesaj general(cum a fost cel cu abuzurile de reputatie) ca pe forum nu se incurajeaza pirateria si eventual ca AppStore si alte mijloace pentru a pirata s-au inchis....Este pentru a evita topic-urile de genul : ce sa intamplat cu AppStore?...

Sent from my Chuck Norris iGadget iPhone 10

• Upvote 1

"ce s-a intamplat cu AppStore?" ignorati sau amintitile ca incurajarea piraterii la noi duce chiar si la excluderea din aceasta comunitate.

in seara acesta m-a sunat un pustiulica la ora 23 cu privire la o decodare astfel incat sa instaleze jocuri gratis, am zis wtf? ce treaba are una cu alta, el tot ca vrea jocuri piratate, zic pa, noroc ca am fost bine dispus :))

Andrei: nu trebuie pus nici un anunt, este scris in regulament.

Tyler, pune la BB si 4.12.05, iar la campul MacBook adauga si MacBook Pro.