Jump to content

• Log in with Facebook Log in with Twitter Log in with Windows Live Log In with Google      Sign In   
  • Create Account
  • iPhoneforum pe FaceBook
  • twitter
  • Canal youtube
  • iPhoneforum pe googleplus

Photo
- - - - -

INAINTE SA MERGI MAI DEPARTE, CITESTE ACEST F.A.Q

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1 OFFLINE   Marius

Marius

iGeniu

• Admin
  • 13,554 posts
    • Time Online: 50d 10h 34m 54s
  • iGadget:iPhone 6 Plus
  • Mac:MacBook Pro
  • Operator:
  • Jailbreak:Da
Excellent

Posted 23 December 2011 - 08:09 PM

Am scris cu litere mari nu pentru ca as fi nervos sau suparat, dar atat eu cat si moderatorii, de multe ori suntem frustrati de aceeasi intrebare si, de multe ori in cadrul aceluiasi thread.
DECI.
In cadrul unui nou parteneriat cu Jailbreakme.ro, acesta devine oficial noul F.A.Q (Frequently Asked Questions) sau RTFM (Read The Fucking Manual) sau Glosar )mai pe romaneste) sau cum vrei sa-ti ziceti al forumului.
Aici veti gasi raspuns la cele mai frecvente probleme despre Jailbreak, probleme uzuale cu iPhone, etc.
Daca nu ati gasit acolo raspuns, veti gasi usor link inapoi pe forum chiar in sectiunea Helpcenter unde va vom ajuta cu cel mai mare drag exact cum am facut-o si pana acum.
Succes !!

Marius - Admin iPhoneforum.ro
  • 0

Ma puteti urmari si pe: Twitter, Facebook sau Google + Vrei oportunitatea de a gastiga produse Apple aproape gratuit, FreebieJeebies iti ofera o astfel de oportunitate. Daca vrei sa afli mai multe despre sistem, cum functioneaza si ce trebuie sa faci pentru a participa, intra aici unde am postat exact pasii ce trebuie urmati.

Succes.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

evomag.ro

Parteneri iPhoneforum:

var vglnk = { api_url: '//api.viglink.com/api', key: '14575895c5fb95a2e760cacea1f53e23' }; (function(d, t) { var s = d.createElement(t); s.type = 'text/javascript'; s.async = true; s.src = ('https:' == document.location.protocol ? vglnk.api_url : '//cdn.viglink.com/api') + '/vglnk.js'; var r = d.getElementsByTagName(t)[0]; r.parentNode.insertBefore(s, r); }(document, 'script')); ->